Automaticke kotle na pelety

Pelety se vyrábějí z dřevního odpadu a při správné výrobě představují ekologické, obnovitelné palivo s vysokou výhřevností, nízkým obsahem vody a minimálním obsahem popela. Najděte pro sebe a svůj domov moderní, kompaktní, ekologický, ekonomický a technologicky vyspělý kotel značky HEIZTECHNIK.

ev38y-zasobniky-peletove

Zásobníky – peletové

nnEtE-q-pelet-gl

Q PELLET GL

ht-daspellluxgl

HT DASPELL LUX GL

KTP61-ht-daspell-gl

HT DasPell GL

x3d2f-ht-daspell-gl-box

HT DasPell GL BOX

j5i8D-daspell-next-15-30kw

DasPell NEXT automatický kotel na pelety

FLAT_WWW

FLAT automatický kotel na pelety

op1

ONE kompaktní automatický kotel na pelety

Společnost HEIZTECHNIK věnuje značnou část pozornosti na vývoj nových technologií. Tyto nové postupy přinášejí uživatelům potřebné úspory paliva, zvyšují komfort obsluhy a v neposlední řadě, díky kvalitě použitých materiálů, zajišťují spolehlivé fungování Vašeho kotle po dlouhá léta. Nabízíme pestrou paletu automatických kotlů na pevná paliva s rozsahem výkonu od 2kW do 7000 kW (7 MW).

Pelety se vyrábějí z dřevního odpadu a při správné výrobě představují ekologické, obnovitelné palivo s vysokou výhřevností, nízkým obsahem vody a minimálním obsahem popela. Pelety by se měly spalovat v moderních, automatizovaných kompaktních kotlích výrobců jako např. HEIZTECHNIK. Vyznačují se estetickým designem a malými rozměry. Jsou vybaveny hydraulickým modulem, ochranným čerpadlem a bezpečnostní skupinou. Instalace kotlů je velmi jednoduchá, nenáročná na práci.

Provoz je řízen ekvitermní regulaci s autoregulací HT-Logic III a s modulem HT-tronic OPS Lambda, systémem pro optimalizaci spalování. Řídicí jednotka upravuje provozní parametry a moduluje výkon kotle. Optimalizační systém s kyslíkovou lambda sondou zaručuje nejvyšší kvalitu spalování. Kotle mají vertikální trubkový výměník tepla s automatickým čistícím systémem.

Spalování probíhá pomocí samočistícího automatického hořáku. Kotel je vybaven odtahovým ventilátorem, který zlepšuje spalovací proces a tah komína. Kotel a topný systém se ovládají dotykovou regulací s 5” displejem. Hydraulický modul v podobě topného systému se skládá ze směšovacího ventilu s pohonem, čerpadla ventilu a čerpadla TV. Kotel je chráněn ochranným čerpadlem zpátečky s teplotním čidlem.